8/18/2019

LAWENDA I PASTERSKIE KLIMATY

Sesja, którą wykonałyśmy z moja przyjaciółką Anią już ponad miesiac temu, gdy był ,,boom" na zdjęcia w polach lawendy. Nie udało mi się pojechać, a chciałam stworzyć coś w tym klimacie, bo rok temu udało mi się wykonać kilka takich ujęć: pierwsze zdjęcie z tego roku, a drugie - 2018. Zrobiłyśmy też drugą stylizację ze sukienką bawarską dorwaną w lumpeksie za 13 złotych, i stworzyłyśmy zdjęcia w pasterskim klimacie ze mną w roli głównej.


(2018)
8 komentarzy:

 1. Bardzo lubię takie klimaty 💕 Piękne zdjecia, a lawenda dodaje uroku i klimatu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak Ty pięknie wychodzisz na zdjęciach! :) Aż żałuję,że częściej się nie pokazujesz, ale oczywiście w pełni to rozumiem :p
  Bardzo ładną sukienkę udało Ci się dorwać. Ma prześliczne kwiatuszki i ciekawy krój.
  Szkoda, że nie udało Ci się odwiedzić pola lawendy w tym roku, ale mam nadzieję, że w następnym się to uda i coś pięknego tam wyczarujesz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, że pokazałaś całą sesję. ;) Wyglądasz czarująco. Jesteś bardzo fotogeniczna, Lauro. ;) Sukienka w bawarskim stylu niezwykle do Ciebie pasuje. Całość wyszła niezwykle subtelnie i lekko. <3 Lawenda jako rekwizyt sprawdziła się genialnie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że to nie lawenda, ale czuje mega dosyt tymi zdjęciami! Wszystko cudownie! Klimatycznie i kojarzy mi się z starymi zdjęciami!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia są przepiękne 😍
  Świetnie wychodzi Ci i pozowanie do zdjęć i równie pięknie zdjęcia 😍
  Bardzo dobrze sobie radzisz po obydwoch stronach obiektywu 😀
  Pozdrawiam
  Lili

  OdpowiedzUsuń